خلاقیت بدون مرز

پارسه وب با سابقه ای افزون بر 12 سال و با واحد های طراحی سایت، برنامه نویسی، برندینگ، طراحی گرافیک و ساخت تیزر های تبلیغاتی یک مرکز تخصصی ارائه راهکار های دیجیتال میباشد. خلاقیت تیم ما حد و مرزی ندارد و با مشتریانی از سرتاسر جهان آماده ارائه راهکارهای خلاقانه به شما عزیزان هستیم هر پروژه هیجانی جدید برای تیم ما بوده تا با خلاقیت بدون مرز آثاری بدیع و ماندگار خلق کنیم.

میثم علیزاده
مدیر عامل

creativity
طراح سایت برتر هشتمین جشنواره وب ایران
Company Website Design

Base Price: 9،000،000 T

طراحی سایت شرکتی

سایت های شرکتی سایت هایی هستند که به ارائه محصولات و خدمات مجموعه میپردازند. در پارسه وب طراحی سایت شرکتی با گرفتن اطلاعات از مشتری آغاز میشوند ما به شما گوش داده و وارد کسب و کار شما میشویم و با ایده های خلاقانه و برا ساس آخرین متد های دنیا وب سایت شما را طراحی میکنیم سایت های شرکتی شامل یکسال پشتیبانی رایگان میباشند.

Creative Website Design

Base Price: 60،000،000 T

طراحی سایت خلاقانه

سایت های خلاقانه ساختار خاصی ندارند و به کلی از روال کلاسیک کار خارج هستند در طراحی سایت خلاقانه تمامی تیم ما دست بکار میشوند و توسط آرت دایرکشن میثم علیزاده بهمراه ایده های خلاقانه اثر بدیع، بینظیر و ماندگاری برای کسب و کار شما طراحی میکنیم.
سایت های خلاقانه بیشتر بر اساس انیمیشن، ویدئو و جلوه های ویژه هستند و بیشترین تاثیر را روی بیننده شما خواهند داشت همچنین پس از طراحی، وبسایت شما در جشنواره ها و فستیوال های کشوری و بین المللی شرکت داده خواهند شد.

Service Based Websites

Base Price: 18،000،000 T

طراحی سایت مبتنی بر خدمات

طراحی سایت مبتنی بر خدمات بر اساس نیاز های مشتری محترم صورت میگیرد. سایت های مبتنی بر خدمات سایت هایی هستند که خدمات خاصی را به کاربران ارائه میدهند و ممکن است برای برای این کار از سرویس ها و api های خاصی استفاده نمایند. تمامی سایت ها و سیستم های پارسه وب بر اساس برنامه نویسی اختصاصی تیم ما هستند و با آخرین تکنولوژی های روز دنیا قادر به ساخت سیستم مورد نظر شما هستیم.

Startup Launch

Base Price: 45،000،000 T

پرتاب استار آپ شما

اگر ایده خاصی دارید و در سطح کشوری یا جهانی بدنبال راه اندازی یک استارت آپ هستید ما در همه مراحل از ایده پردازی تا راه اندازی استارت آپ مورد نظر در کنار شما خواهیم .بود
پرتاب یک استارتاپ 5 رکن اساسی دارد: زمان، تیم کاری، ایده، منابع مالی و بیزینس پلن. و موفقیت استارتاپ شما در گرو همکاری با یک تیم با تجربه و حرفه ای در زمینه استارت آپ ها میباشد و ما با تجربه ای که در زمینه ساخت استارت آپ های موفق داریم در همه مراحل راه کارهای ویژه ای برای شما ارائه خواهیم داد. راه کارهایی که میتواند زمان و هزینه تبلیغات شما را کاهش دهد.

Ecommerce Design

Base Price: 18،000،000 T

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی در پارسه وب بصورت کاملا اختصاصی و بر اساس نوع محصول و خدمات شما طراحی میگردد. برنامه نویسی اختصاصی و قابلیت افزودن انواع ماژولها بر اساس نیاز کاربران از ویژگی های طراحی فروشگاه اینترنتی در پارسه وب میباشد.

Logo Design

Base Price: 2،500،000 T

طراحی لوگو

ما احتمام ویژه ای برای طراحی لوگوی کسب و کار شما داریم. در پارسه وب ما با ایده های خلاقانه و بر اساس فلسفه کاری شما لوگوی شما را بدون استفاده از المان های آماده بصورتی بینظیر و خلاقانه طراحی میکنیم.
اگر لوگوی شما توسط تیم پارسه وب طراحی شده هر روز با دیدن آن انرژی کسب خواهید کرد و یاد آور فلسفه کاری و موفقیت های شما خواهد بود.

Catalogue & Brochure Design

Base Price: 3،000،000 T (Min Order: 8 Page)

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ ها از قدیمی ترین شیوه های تبلیغاتی هستند که تا به امروز جایگاه خود را در این عرصه حفظ کرده اند. با تجربه ای که در این زمینه داریم یک کاتالوگ خوب میتواند کسب و کار شما را متحول کند و در مذاکرات حضوری تاثیر ویژه ای بر مشتریان شما بگذارد.

Commercial Videos

Base Price: 150،000 T (Per Sec & Min Order: 15 Sec)

ساخت تیزر های تبلیغاتی

ویدئو 6 برابر تاثیر گذارتر از هر متن و عکسی میباشد. و ما در دپارتمان تبلیغات پارسه وب بهمراه نیروی های متخصص و مجرب در زمینه بازیگری، سناریو، تدوین و مجری گری ویدئو های با کیفیت و آگهی های تبلیغاتی را برای کسب و کار شما تهیه میکنیم.

Video Content Making

Base Price: 15،000 T (Per Sec & Min Order: 60 Sec)

تولید محتوای ویدئویی

بر اساس نیاز شما و توسط مجری گری عوامل حرفه ای پارسه وب محتوای ویدئویی برای کسب و کار شما تولید میگردد. این محتوا میتواند شامل مجری گری، صداگذاری و موشن گرافی باشد.

مشتریان پارسه وب

مشتریان پارسه وب
معتبرترین نامهای تجاری به پارسه وب اعتماد کرده اند افتخار ما لبخند رضایت مشتریان است، خدمات ما محدود به طراحی وب سایت نیست ما در تمام مسیر موفقیت در کنارتان خواهیم بود.