اخبار / طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت در ارومیه


شرکت طراحی سایت پارسه وب

بسیار مفتخریم که با عنوان طراحی سایت در ارومیه شروع بکار کردیم و در طی سالیان توانستیم با تحقیق و توسعه، دپارتمان های خود را افزایش دهیم.

تاریخچه:

از ابتدای فعالیت ما در سال 1384 تا اکنون دنیای وب تحولات زیادی داشته و ما در پارسه وب همواره سعی داشتیم همگام با استاندارد های روز دنیا باشیم و همین راز ماندگاری ما به عنوان شرکت طراحی سایت در ارومیه میباشد.

بنده میثم علیزاده از سال 1384 پا به عرصه فناوری اطلاعات گذاشتم و در سال 1392 به لطف الهی پارسه وب را بنیان گذاشتم و با همراهی افراد خلاق و با استعداد کار خود را توسعه دادیم.

پارسه وب با سابقه ای افزون بر 12 سال و با واحد های طراحی سایت، برنامه نویسی، برندینگ، طراحی گرافیک و ساخت تیزر های تبلیغاتی یک مرکز تخصصی ارائه راهکار های دیجیتال میباشد. خلاقیت تیم ما حد و مرزی ندارد و با مشتریانی از سرتاسر جهان آماده ارائه راهکارهای خلاقانه به شما عزیزان هستیم هر پروژه هیجانی جدید برای تیم ما بوده تا با خلاقیت بدون مرز آثاری بدیع و ماندگار خلق کنیم.

اولویت های ما:

همواره اولویت اول ما رضایت مشتریان بوده است و همواره سعی کردیم آثاری خلق کنیم در سطح جهانی و با استاندارد های روز دنیا. مشتریان ما سرمایه های اصلی ما میباشند.

راه اندازی وب سایت جدید یکی از چالش ها برای بسیاری از صاحبان مشاغل می باشد. در انتخاب شرکت طراحی وب برای بازاریابی مشاغل خود ، بسیاری از نکات مهم را باید در نظر گرفت. بسیاری از صاحبان مشاغل به اندازه کافی عاقل هستند که بدانند برخی موارد بهتر است به متخصصان واگذار شود و آرامش روحی را که انتخاب یک شرکت طراحی وب مناسب به همراه دارد را  ترجیح می دهند، زیرا انتخاب آژانس  طراحی وبسایت مناسب یک تصمیم حیاتی است و شرکت مناسب اغلب می تواند باعث شروع چشمگیر موفقیت شما شود.

به هر حال ، وب سایت شما اولین برداشتی است که بسیاری از مشتریان احتمالی خواهند داشت. این چهره تجارت شما خواهد بود و در بسیاری از موقعیت ها بهترین تولید کننده مخاطب برای کسب و کار شما خواهد بود. سایت شما عامل محرکی در انتخاب یا عدم انتخاب افراد برای تجارت با شما یا رقیب شما خواهد بود.

به همین دلیل انتخاب یک شرکت طراحی وب بسیار مهم است که به شما کمک می کند تا به مخاطبان خود برسید. آنها همچنین به شما در دستیابی به اهداف شغلی کمک می کنند و در نهایت به رشد کسب و کار شما در سطح بعدی کمک می کنند.

طراحی سایت شرکتی

سایت های شرکتی سایت هایی هستند که به ارائه محصولات و خدمات مجموعه میپردازند. در پارسه وب طراحی سایت شرکتی با گرفتن اطلاعات از مشتری آغاز میشوند ما به شما گوش داده و وارد کسب و کار شما میشویم و با ایده های خلاقانه و برا ساس آخرین متد های دنیا وب سایت شما را طراحی میکنیم سایت های شرکتی شامل یکسال پشتیبانی رایگان میباشند.

طراحی سایت خلاقانه

سایت های خلاقانه ساختار خاصی ندارند و به کلی از روال کلاسیک کار خارج هستند در طراحی سایت خلاقانه تمامی تیم ما دست بکار میشوند و ایده های خلاقانه اثر بدیع، بینظیر و ماندگاری برای کسب و کار شما طراحی میکنیم.
سایت های خلاقانه بیشتر بر اساس انیمیشن، ویدئو و جلوه های ویژه هستند و بیشترین تاثیر را روی بیننده شما خواهند داشت همچنین پس از طراحی، وبسایت شما در جشنواره ها و فستیوال های کشوری و بین المللی شرکت داده خواهند شد.

طراحی سایت مبتنی بر خدمات

طراحی سایت مبتنی بر خدمات بر اساس نیاز های مشتری محترم صورت میگیرد. سایت های مبتنی بر خدمات سایت هایی هستند که خدمات خاصی را به کاربران ارائه میدهند و ممکن است برای برای این کار از سرویس ها و api های خاصی استفاده نمایند. تمامی سایت ها و سیستم های پارسه وب بر اساس برنامه نویسی اختصاصی تیم ما هستند و با آخرین تکنولوژی های روز دنیا قادر به ساخت سیستم مورد نظر شما هستیم.

پرتاب استار آپ شما

اگر ایده خاصی دارید و در سطح کشوری یا جهانی بدنبال راه اندازی یک استارت آپ هستید ما در همه مراحل از ایده پردازی تا راه اندازی استارت آپ مورد نظر در کنار شما خواهیم .بود
پرتاب یک استارتاپ 5 رکن اساسی دارد: زمان، تیم کاری، ایده، منابع مالی و بیزینس پلن. و موفقیت استارتاپ شما در گرو همکاری با یک تیم با تجربه و حرفه ای در زمینه استارت آپ ها میباشد و ما با تجربه ای که در زمینه ساخت استارت آپ های موفق داریم در همه مراحل راه کارهای ویژه ای برای شما ارائه خواهیم داد. راه کارهایی که میتواند زمان و هزینه تبلیغات شما را کاهش دهد.

طراحی فروشگاه اینترنتی در ارومیه

طراحی فروشگاه اینترنتی در پارسه وب بصورت کاملا اختصاصی و بر اساس نوع محصول و خدمات شما طراحی میگردد. برنامه نویسی اختصاصی و قابلیت افزودن انواع ماژولها بر اساس نیاز کاربران از ویژگی های طراحی فروشگاه اینترنتی در پارسه وب میباشد.

تیم مارکتینگ با تجربه 

اینترنت پیشرفت کرده و برای عملکرد بهتر وب سایت ، شما نیاز به بازاریابی دیجیتال فعال دارد. شما به چیزی نیاز دارید که فقط زیبا به نظر نرسد ، بلکه باید جواب دهد. وقتی یک شرکت وب طراح ، توسعه دهنده و بازاریاب دارد ، می توانید اطمینان داشته باشید که محصول نهایی چیزی فراتر از یک صفحه زیبا خواهد بود بلکه در راستای کسب و کار شما نتیجه می گیرد.

سیستم مدیریت محتوای کارآمد

شما برای وب سایت خود به سیستم مدیریت محتوا نیاز دارید. بدون آن ، در بازار به شدت آسیب خواهید دید. هر آژانس طراحی وب ارزشمند با بهترین سیستم های مدیریت محتوا آشناست و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهد داد.

طراحی وب ریسپانسیو

این روزها طراحی ریسپانسیو  به سادگی بهترین راه برای طراحی وب سایت است. این موضوع توسط گوگل نیز تایید شده است. مواردی وجود دارد که یک سایت موبایل جداگانه ممکن است دارای مزایایی باشد ،اما  طراحی وب ریسپانسیو (پاسخگو) به طور کلی راه حل ترجیحی است. با ادامه رشد استفاده از تلفن همراه ، باید مطمئن باشید که وب سایت مشاغل شما برای هر دستگاهی بهینه شده است. اگر یک آژانس طراحی وب در طراحی پاسخگو تبحر کافی ندارد یا پیشنهاد می کند که یک وب سایت جداگانه برای موبایل همیشه بهتر است ، پس آنها احتمالاً مناسب شما یا هر کس دیگری برای این موضوع نیستند . آژانس بازاریابی دیجیتال مناسب این امر را محقق می کند.

طراحی اختصاصی

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به قیمت طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان برتر و نیازمند تخصص و تبحر در طراحی سایت است. با این حال طراحی اختصاصی قابلیت توسعه پذیری چشمگیری به وبسایت شما خواهد افزود.تاریخ: 1398/08/07 08:59 ب.ظ | دفعات بازدید: 1303